yazdığımız destanı, birlikte yaşayacağız ...

Ben Kimim ?

1964 yılında Kars'ta doğdum. 1970 yılında ailemle beraber İzmir Gültepe'ye yerleştik. Çocukluk yıllarımda İzmir'in efsane belediye Başkanı Aydın ERTEN 'le tanışma şansına sahip oldum. 1978 yılından beri Karabağlar 'da yaşıyorum. Politik mücadele ile çok erken yaşta tanıştım. 1970'li yılların toplumsal ve siyasal ortamından etkilenmiş, 12 Eylül sonrası demokrasi mücadelesi içinde yer almış bir ara kuşağın mensubuyum. 1983 yılında SODEP 'e üye oldum. 1984 yılında SODEP Gençlik Kolları'nda aktif görev aldım. Eğitim hayatımı İzmir 'de tamamladım.

Sosyal ve siyasal çalışma hayatımda birlik ve beraberliğe hep önem vermişimdir.

Örgütlü toplum olmanın bilinci ile STK ve Devrimci İşçi Sendikalarında görev aldım.

Bornova Belediyesi'nde işçi kadrosunda çalışırken kesintisiz olarak işyeri baş temsilciliği yaptım. Ayrıca Belediye-İş 6 No 'lu Şube Sekreterliği görevinde bulundum.

1996'da Bornova Belediyesi Spor Kulübü Genel Sekreterliği görevini üstlendim.

2000 yılında ticaret hayatına atıldım. 2004 yılında partimizden Konak Belediye Meclisi Üyesi olarak seçildim. 2010 yılında CHP İzmir İl Yöneticiliğine seçildim ve Gençlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüm. 31 Mart 2012 'de Karabağlar İlçe Başkanlığına seçildim. İlçe başkanlığım sırasında, Genel Başkanımız tarafından kabul gören ve takdir edilen ve günümüzde uygulanmaya konulan hane örgütlenmesi çalışma modelini uygulamaya koyduk.

Bu çalışma modeli ile, ortaokul, lise, üniversite komisyonları kurarak gençleri siyasal hayata kazandırdık. Aynı zamanda 58 mahallede gönüllü çalışma grupları oluşturduk. Bu gruplarla mahalle, sokak, hane örgütlenmesini gerçekleştirdik. Bu yöntemle ilçemizde bulunan 138.000 seçmene ulaşma fırsatını yakaladık.

Bunun sonucunda Karabağlar Halkının da sürecin içine katılması ile partimizin etkinlikleri ve mitinglerine onbinlerce insan katılımı sağlamıştır.

2015 Genel Seçimlerinde, ilçe başkanlığımdan ayrılarak, İzmir 1. Bölge Millet Vekili Aday Adayı oldum.

Sayısız STK ve platformda görev aldım. Kars – Ardahan - Iğdır (KAI) Federasyonu 'nun kurucuları arasında yer aldım. Aynı federasyonda yöneticilik yaptım. ADD başta olmak üzere, çok sayıda dernek ve spor kulüplerinde çalışmalarım sürmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıyım. Emeklilikten sonra ticaret hayatına devam ediyorum.

Bir ilçeyi sevmek; ona emek vermektir… İnsanını tanımak, sorunlarını bilmek, derdine derman olabilmektir. Hizmetlerin en güzelini hak eden evimiz, ilçemiz Karabağlar Halkına ve CHP Örgütüne gönül borcumu ödemek için, halkımızın isteği doğrultusunda Karabağlar 'da aday olmaya karar verdim.

35
Yıldır partinin emekçisiyim — Halkımızın isteği doğrultusunda Karabağlar 'a adayım.

361124

Seçmenin

198000

İsteği Doğrultusunda

55

% oyla

1

Karabağlar'da Kazanmak için ...

GENÇLİĞE GELECEĞE YATIRIM

Spor kompleksleri, müzik, sanat ve teknokent ile geleceğinden kaygı duymayan gençlik için ...

KARABAĞLAR'DA GÜÇLÜ SOSYO - EKONOMİ

Hemşehrimkart, kooperatifleşme, gıda ve giyim bankası, çocuk bakımevleri ile hayatı birlikte yaşamak için ...

ENGELSİZMİR, YAŞANILABİLİR KARABAĞLAR

Engelliler ile kaynaşmak için Karpark, spor, sanat, aktivite ve aile desteği ile yaşanıabilir Karabağlar ...

Yerinde Kentsel Dönüşüm!

Herşey Karabağlar için ...

Amacımız yerinde dönüşümü hedef almakta olup, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın kentsel dönüşümde % 100 memnuniyetini hedefliyoruz. Bu kapsamda belediyelerdeki bürokratik engeller, gereksiz evrak talepleri tamamen ortadan kaldırılacaktır.

İletişim

Adres:
Bahçelievler Mahallesi, 505 Sokak No:5/A
Karabağlar
İzmir
35150
Cep Telefonu:
+90 532 403 32 30
https://polatmanduz.com

Sizi Haberdar Edelim