yazdığımız destanı, birlikte yaşayacağız ...

HEMŞEHRİMKART devlet bankası işbirliği ile kentli numarasının tanımlı olduğu kredi kartı özelliği taşıyan belediye hizmetlerimizin etkin kalıcı kolay ulaşılabilirliğini hedeflemektedir.
İkameti İzmir Karabağlar Belediyesi sınırlarında  olan tüm hemşerilerimize www.karabağlar.bel.tr adresinden tanıtım ve başvuru - bilgi formu verilecektir.
Karabağlar'lı hemşerilerimizin etkin ve daha iyi hizmet alması açısından dağıtılan bu formların 15 gün içinde eksiksiz şekilde doldurulması istenecek. Doldurulan formlar E-imzalı , ya da Karabağlar Belediyesi Hemşeri İletişim Merkezine ıslak imzalı teslim edilmesi istenecektir.
Eksiksiz ve tam olarak doldurulmuş formlar teslim alındıktan sonra, 3 hafta içinde HEMŞEHRİMKART hemşerilerimize gönderilecektir.

HEMŞEHRİMKART sahipleri 444 KRBL (5725) 'yı arayarak Belediyemiz ve hizmetlerimiz hakkında 7 gün 24 saat her türlü bilgiyi alabilecekler, belediye işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir
HEMŞEHRİMKART sahipleri ayrıca “www.karabaglar.bel.tr” adresinden de belediye işlemlerini İZ-SU faturaları ilan reklam vb. ödemelerini online gerçekleştirme imkanı bulacaklardır.
Kentin değişik noktalarında siz hemşerilerimizin hizmetine sunulacak olan KİOSK Kent terminallerinden “e” ödeme işlemleri kolaylıkla yürütüleblecektir.

HEMŞEHRİMKART sahiplerine Protokol yapımı planlanan İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sanat merkezlerinde, Karabağlar belediyemizin sosyal tesislerinde  dünya standartlarında gerçekleştirildiği yoğun kültür - sanat faaliyetlerinden öncelikli ve indirimli olarak yararlanabilme imkanı sağlanacaktır.

TIBBİ DANIŞMANLIK HİZMETİ
HEMŞEHRİMKART sahipleri, entegrasyonu yapılacak olan İzmir Büyükşehir Belediyemize bağlı Eşrefpaşa Hastanesinden online sıra alma imkanı ile tanışacaklardır.

ÜCRETSİZ AMBULANS HİZMETİ
HEMŞEHRİMKART sahibine, ilçe sınırları dahilinde acil sağlık sorunu yaşadığında anlaşmalı sağlık kuruluşlarından  10 dakika içinde doktorla birlikte tam donanımlı bir ambulans yollanacak. Hastaya yerinde ilk müdahale yapılacak ve en kısa sürede bir sağlık kurumuna götürülmesi sağlanacaktır..

ÜCRERSİZ / İNDİRİMLİ KLİNİK HİZMETİ
HEMŞEHRİMKART sahiplerine  Belediyemizce sosyal sorumluluk çerçevesinde protokol ve Anlaşmalar yapılarak,  sağlık kurum ve kuruluşlarında %10 indirim imkanı sağlanacaktır..

Tüm bunlara ek olarak KARABAĞLAR Belediyesi HEMŞEHRİMKART sahipleri proje kapsamında yakında YURT genelindeki alışveriş merkezlerinden, mağazalardan, sinemalardan özel avantajlarla faydanalabilecek,  bu kapsamda belediyemiz sosyal anlaşmalara imza atacaktır.. 

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s